Туреччина заявила про втечу 32 пов'язаних із заколотом дипломатів

Після невдалої спроби заколоту Туреччина відкликала 208 своїх дипломатів, 32 з них зникли. Офіційна Анкара отримала інформацію, що вони втекли до різних країн, заявив у п'ятницю, 12 серпня, міністр закордонних справ країн Мевлют Чавушоглу.

Водночас голова МЗС зачепив тему можливого дипломатичного конфлікту з США, який стосується вимоги Анкари видати їй ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена. Останнього влада країни вважає "ідеологом" невдалого путчу, після якого президент країни Реджеп Таїп Ердоган домігся посилення своїх повноважень та дав старт масштабній кампанії кадрових "чисток". Чавушоглу відзначив, що отримав від Вашингтону "позитивні сигнали" щодо екстрадиції релігійного діяча, який уже кілька років мешкає у Пенсильванії, передає агенція Reuters.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень