Цукерберг віддасть акції Facebook на добрі справи

Цю заяву Цукерберг з дружиною зробили після народження у них минулого тижня доньки Макс

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг та його дружина Прісцилла Чан оголосили, що пожертвують 99% своїх акцій компанії на добрі справи. 31-річний Цукерберг має намір і далі очолювати соціальну мережу і працювати над її розвитком. Він повернеться до роботи після відпустки.

Макс, ми любимо тебе і відчуваємо велику відповідальність і хочемо зробити цей світ кращим місцем для тебе і всіх дітей, - написав Цукерберг у листі до доньки на своїй сторінці у Facebook.

Акції, які належать йому та дружині Прісциллі Чан, поступово передаватимуть у спеціальний благодійний фонд. Вартість акцій зараз оцінюється в 45 млрд доларів. Фонд Цукерберга і Чан матиме завдання створити рівні умови розвитку для всіх дітей у світі. Зокрема, організація займатиметься індивідуальним навчанням і лікуванням тяжкохворих дітей.

Мільярдер Воррен Баффет вже привітав Цукерберга і Чан, сказавши, що, коли йдеться про те, щоб віддати своє багатство - "30 це нові 70". Мільярдери більше не повинні чекати, поки помруть, аби передати гроші іншому поколінню, сказав Баффет.

Раніше Цукерберг вже неодноразово жертвував на благодійність акції Facebook, проте до цього подаровані цінні папери не перевищували півмільярда доларів.

З 2010 року засновник Facebook бере участь у проекті мільярдерів Білла Гейтса і Воррена Баффета. Його учасники зобов'язуються заповісти основну частину свого статку на благодійні цілі або підтримувати благодійність за життя.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень