Цього жовтня вперше на Рівненщині присудять премію Ніла Хасевича

Премія в галузі образотворчого мистецтва імені Ніла Хасевича заснована у 2016 році.

Її мета – вшанувати пам’яті відомого українського художника, культурного і громадсько-політичного діяча, члена ОУН та УПА, уродженця села Дюксин Костопільського району, а також підтримати розвиток українського національного образотворчого мистецтва.

Нагороду вручать майстрам за створення національних художніх творів у живописі, графіці, скульптурі, монументального і декоративного мистецтва.

Лауреати отримають дипломи та грошову винагороду у сумі 5 тисяч гривень.

Нагорода призначатиметься один раз на два роки у жовтні. Переможець визначатиметься організаційним комітетом з присудження обласної премії. Насамперед будуть враховані художній рівень твору, довершеність задуму, оригінальність рішення та гармонійність образного втілення ідеї.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень