Цього року на гуманітарну сферу Рівного витратять більше грошей

Цьогоріч на гуманітарну сферу Рівного піде більше коштів, аніж торік.

Так, в бюджеті розвитку міста на 2016 рік на освіту передбачено на 4 мільйони гривень більше, ніж у 2015-му році – 17 мільйонів грн. З них 2,5 мільйони підуть на придбання меблів, комп’ютерів, обладнання. Ще 2,5 мільйони – на встановлення лічильників, обліку теплової енергії в ДНЗ міста.

Інша сума – це видатки на капітальні ремонти (реконструкції) шкіл та садочків. Найбільші видатки цьогоріч – це будівництво спортивного залу в початковій школі НВК «Колегіум» (вул. Пересопницька, 93) і реконструкція приміщення на вул. Соборна, 420а для відновлення роботи дитячого садочка.

На потреби медичної галузі з бюджету розвитку  у 2016 році виділено майже 8 млн грн (у 2015 році було виділено приблизно 5 млн), – повідомила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

Так, за мільйон гривень буде придбано УЗД-апарат для міського пологового будинку. Адже, попередній був отриманий як гуманітарна допомога і прослужив більше 20 років. На медобладнання для пологового депутати міськради виділили ще півмільйона гривень. Понад 1,5 мільйона отримає міська лікарня, ще мільйон 250 тисяч піде дитячій міській лікарні. Також заплановані кошти для поліклініки Ювілейної, Північної та дитячої стоматполіклініки

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень