ЦНАПи Рівненщини під час карантину працюватимуть по-іншому

Аби знизити можливість поширення інфекції

На період карантину через загрозу епідемії коронавірусної інфекції ЦНАПи Рівненщини працюватимуть в обмеженому режимі.

Зокрема:

- скорочено графік прийому громадян;

 

- введено перерви для дезінфекції приміщень ЦНАПів;

 

- вхід в приміщення ЦНАПів здійснюється за наявності захисної маски;

 

- в окремих ЦНАПах тимчасово обмежено прийом клієнтів.

Так, у центрах Рівного та Варашу у приміщенні може перебувати одночасно 10 осіб.

У всіх інших приймають по двоє людей.

Деякі ЦНАПи запровадили прийом документів при вході установи;

 

- на вході у приміщення проводитимуть попередній скринінг відвідувачів.

Своєю чергою, повідомили у пресслужбі облдержадміністрації, громадян просять на період карантину обмежити відвідування різних установ.

Консультації можна отримати по телефону, а низку послуги замовити в онлайн режимі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень