Православний храм московського підпорядкування не захотіли будувати у Рівному

Священник забрав заяву

Священник, який хотів побудувати монастир УПЦ МП у Рівному, забрав заяву на будівництво. Про це повідомляє Рівненська міська рада. 

До Рівненської міської ради надійшла заява настоятеля Свято-Воскресенської церкви с. Корнин протоієрея Володимира Стахнюка про відмову від планів будівництва чоловічого монастиря в мікрорайоні Червоні Гори. 

 

У зв’язку з цим священнослужитель просить повернути йому заяву про виділення земельної ділянки під будівництво храму на вулиці Мелетія Смотрицького та зняти з розгляду відповідний проект рішення Рівненської міської ради.  

Нагадаємо, що на ділянці площею 41 сотка у мікрорайоні Червоні Гори Свято-Воскресенська парафія православної церкви московського підпорядкування села Корнин хотіла збудувати чоловічий монастир.

Однак мешканці села зареєстрували петицію, де йшлося про те, що в генплані ділянка призначена для забудови спортивною інфраструктурою. Петиція набрала необхідні 300 голосів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень