ON-LINE

«Це профанація», - Хомко про голосування за громадський бюджет групами

четвер, 27 вересня 2018
Міський голова Рівного вважає, що в проектах мають бути зацікавлені усі рівняни

На цьому тижні рівненські студенти масово приходили голосувати в ЦНАП.

Те, що за громадський бюджет голосують групами, міському голові Рівного не подобається. Володимир Хомко назвав це профанацією.

Нагадаємо, що за проекти громадського бюджету голосувати приїжджають цілі ватаги рівнян. Переважно це стосується навчальних закладів.

Міський голова каже, що з цим потрібно щось робити, адже в такому разі виграватимуть проекти, в яких зацікавлені не усі рівняни:

Я ще не знаю загальної картини, але бачу з вікна - в приміщенні міськвиконкому ж є пункт для голосування.

 

Так як приходять організованими групами, то очевидно, що це девальвує саму ідею. Так не повинно бути. Громадський бюджет – ідея дуже хороша. Але треба, аби більшість мешканців цим переймалася. І якщо якийсь об’єкт будувався, то він для більшості рівнян був потрібен.

 

А так, якщо приведуть, от наприклад в університеті 10 тисяч студентів, приведуть 20 груп і всі вони проголосують, то це профанація. До демократії треба ж вчити.

Проголосувати за проекти можна в рівненському ЦНАПі та в приміщенні міськвиконкому, де міський голова й спостерігав, як він висловився, таку профанацію.

До слова, сьогодні на сесії Рівнеради голосували за зміни до складу координаційного комітету, який підбиватиме підсумки голосування за проекти.

Замінили депутата Рівнеради Святослава Стельмащука, який перейшов з фракції "Громадського контролю" до "Свободи". Тепер "Громадський контроль" в комітеті представлятиме Роман Яворський.

Нагадаємо, що цьогоріч на проекти громадського бюджету передбачили 10 млн гривень. На три малих і три великих проекти. Всього на голосування подали 84 проекти громадського бюджету. Свої голоси за них віддали вже понад сім тисяч рівнян. Голосування триватиме до 1-го жовтня.

Статистика на сайті Громадського бюджету.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного