«Це наслідок безальтернативної політики легалізації», - Коваль про покращення рейтингів

Рівненщина увійшла до трійки кращих областей країни

Віталій Коваль

Рівненська область під керівництвом Віталія Коваля увійшла до трійки кращих областей країни. Рейтингова оцінка за 2020 рік оприлюднена Міністерством розвитку громад та територій, повідомляє РАДІО ТРЕК.

Торік за аналогічний період область посіла 10 сходинку. Рівненщина поступилася лише місту Києву та Київській області.

 - Рівненщина увійшла в ТОП-3 найкращих областей України, а підвищення рейтингу одразу на 7 позицій – це результат, який говорить сам за себе.

 

Це свідчить про вдало обрану стратегію розвитку регіону та ефективність нашої роботи. Ми ставимо завдання, які перш за все важливі для наших територіальних громад. Вирішуючи їх, ми перетворюємо наш регіон у територію рівних можливостей. Область стає комфортною для людей та ведення бізнесу.

 

Також це наслідок безальтернативної політики легалізації. І це заслуга спільна – не лише управлінців, а й усіх жителів, підприємців, - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Загалом позитивна динаміка прослідковується у всіх галузях економіки.

Проте, найбільший прогрес Рівненщина продемонструвала за показниками «Фінансова самодостатність» +10 пунктів та «Розвиток інфраструктури» +9 за рік. 

Крім того, на підвищення позиції в рейтингу вплинули позитивні зміни за такими компонентами:

енергоощадні заходи;

 

темпи зростання доходів місцевих бюджетів;

 

обсяг сільськогосподарського виробництва;

 

виплата заробітної плати та ефективність ринку праці;

 

розвиток інфраструктури тощо.

Загалом рейтинг розроблений за результатами моніторингу 27 показників, що характеризують стан та динаміку соціально-економічного розвитку регіонів.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень