Три церкви на Рівненщині перейшли до Православної церкви України

У Костопільському, Гощанському та Дубенському районах

У селах Маща Костопільського району та Русивель Гощанського району відбулись парафіяльні збори.

Як повідомляє прес-служба ПЦУ, у Русивелі 123 людини проголосувало за перехід, 3 - проти, 1 - утримався.

У селі Маща за перехід проголосували одноголосно.

Днем раніше,  на зборах Свято-Троїцька громада у селі Повча, Дубенського району прийняла рішення про перехід з московського патріархату до Православної Церкви України.

Усі присутні на зборах члени релігійної громади підтримали рішення майже одноголосно - 93 - проголосували за перехід, 3 - проти.

Тож три парафії тепер відійшли від УПЦ МП та стали частиною ПЦУ.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень