Три швидких на місці: у Рівному сталася ДТП (ВІДЕО)

ОНОВЛЕНО

У Рівному, на вулиці Данила Галицького, поблизу ресторану «Іоланта» сталася ДТП.

Як повідомили UA: Рівне очевидці,

на дорозі видно три пошкоджених автівки: позашляховик та два мікроавтобуса.

Також на місце події приїхало три швидких допомоги.

Як повідомила речниця відділу комунікації поліції області Любов Белаш, за попередньою інформацією, двох людей із місця аварії з забоями забрали до лікарні.

Один із них – 16-річний юнак.

Також попередня причина ДТП – ненадання переваги в русі автомобілем, що виїжджав із другорядної вулиці на головну. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень