Три села Рівненського району - без світла

Енергетики обіцяють найближчим часом виправити ситуацію

Мешканці сіл Сергіївка, Решуцьк та Кустин від учорашнього обіду без електрики. Скаржаться, що бригади Рівнеобленерго вчора попрацювали над відновленням електропостачання, але справу до  кінця не довели. І вранці не з‘явились для продовження робіт. Без світла перебувають майже 2 тисячі жителів цих трьох населених пунктів. Багато з них через відсутність електрики не можуть приготувати їжу і навіть скористатися водою. Зокрема, повідомлення про цю ситуацію з‘явилося у соцмережі Facebook.  

Радіо Трек за роз‘ясненнями звернулося до Рівнеобленерго. Тут запевнили, що бригада електриків працює. Але не в самих селах, а на залізничному переїзді, де і виникла проблема. Розповідає помічник Голови правління ПАТ Рівнеобленерго Андрій Пермяков:

 

Вони зараз працюють на переїзді. Обіцяють за 1,5 години зробити. Це займає у нас час, тому що нам треба домовитися з залізничниками, адже там є особливі правила проведення робіт – там залізниця проходить.

Як повідомили користувачі соцмереж, подачу світла у Кустині, Сергіївці та Решуцьку відновлено о 14.55.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень