Трупна отрута розтікається: На що дощі та окупанти перетворили Маріуполь (ФОТО)

Місту потрібна нова хвиля евакуації

Дощі перетворили Маріуполь на Венецію. А разом із водою вулицями міста розтікається сміття й трупна отрута. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Маріуполь. Очікувано, дощі перетворили місто на Венецію. Забиті зливні відводи та каналізація забезпечують розтікання дощової води разом зі сміттям, наслідками його гниття та трупної отрути по всьому місту, – йдеться у повідомленні.

За словами Петра Андрющенка, у Маріуполі з кожною грозою зростає загроза епідемії. Водночас окупанти продовжують ігнорувати санітарні виклики.

Маріуполю конче потрібна нова хвиля евакуації. Наслідки перетворення Маріуполя в гетто будуть катастрофічними, – наголосив Петро Андрющенко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень