Тротуарний хірург лікує рани міських вулиць (17 ФОТО)

Це новий арт – напрямок Flacking й люди від нього у захваті

Оригінальний метод латати дірки на тротуарах з’явився у французькому Ліоні. Художник урбаніст, на ім'я Імемем вигадав своєрідне рішення міським проблемам, і навіть дав цьому явищу назву.

Flacking - означає появу нового ушкодження на вулицях Ліона і їх художнє відновлення.
Тож самого Імемема називають тротуарним хірургом.

Найчастіше художник використовує кераміку, дерево і бітум. З них в місцях пошкодженого асфальту і неякісних тротуарних стиках він створює мозаїчні панно.
 
Географія робіт Імемема вже давно вийшла за межі Ліона. Його роботи з’являються і в інших європейських містах: Парижі, Турині, Осло, містах Шотландії, а також в Мілані, Мадриді і Барселоні.
 

- Я намагаюся відновлювати все, що мені під силу. Люблю повертати речі до життя, або винаходити їх наново.

 

Зараз мені подобається працювати з фаянсовим посудом. У захваті від цього матеріалу і візуального ефекту, який виходить, - ділиться художник. 

Завдання Імемема не в тому, щоб замостити всі вибоїни мозаїкою, а щоб привернути увагу людей. І трошки всіх порадувати. Крім чиновників - нехай їм буде соромно, вважають у Франції. До речі, прибрати цю творчість у них руки не підіймаються.

Захопився лікуванням тротуарних дірок Імемем років з 10 тому. Нині він популярний художник з хорошими заробітками.

Цього року він працює зокрема над оздобленням нової станції метро, попереду кілька виставок і гастролі по Європі. Але при всьому при тому він знаходить час, щоб прикрашати міста.

ФОТО з сайту художника - ememem-flacking.net

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень