Рівненські паралімпійці вивели Україну у трійку кращих

Дзюдоїсти здобули бронзові нагороди на Кубку світу

Фото зі сторінки Інваспорту у Фейсбуці.

В Баку завершився Кубок світу з дзюдо - IBSA Judo Grand Prix.

У складі Національної збірної команди України з вадами зору беруть участь 9 спортсменів та 2 тренери Рівненської області. У перший день змагань рівняни здобули різні нагороди.

У другий день змагань, 14 травня, рівняни теж зайняли призові місця. Як повідомляє Рівненський регіональний центр «Інваспорт»,

Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг виборов бронзову медаль.

Олександр Помінов, який виступав у ваговій категорії до 100 кг, посів п'яте місце.

Анастасія Гарник у ваговій категорії понад 78 кг посіла 9 місце.

Отож, у підсумку

рівненські спортсмени здобули дві бронзові нагороди на Кубку світу,

що дозволило Національній збірній команді України посісти третє загальнокомандне місце.

Зауважимо, змагання є рейтинговим турніром до літніх Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо та до чемпіонату Європи 2019 року.

Фото - Рівненський регіональний центр «Інваспорт»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4