Моторошні кадри: атракціон ледь не повбивав людей під час святкування дня міста на Миколаївщині (ВІДЕО)

Розстібнулися кріплення й огорожа піднялася в повітря

Інцидент стався в Воскресенську Миколаївської області. 

Про інцидент написали у Фейсбук-спільноті «Вознесенський Вісник». Там же з'явилися кадри події, які зняв на мобільний телефон один з постраждалих.

Близько півночі в розважальному парку люди ледь не стали жертвами недбалості оператора, який працював на атракціоні.

 

З ладу вийшла автоматика, в результаті чого з атракціону почали відриватися кріплення безпеки. Далі піднялася огорожа, об яку почав битися «маятник» з людьми.

Травмувалися троє осіб у віці 21, 28 та 29 років, у них забої.

 

Ще один 33-річний чоловік порізав руку, розбиваючи скло каси, аби зупинити атракціон. Життю та здоров'ю потерпілих нічого не загрожує.

Поліція спілкується з власниками атракціону та постраждалими, перевіряє документацію, опитує свідків, встановлює місце знаходження оператора і касира, а також з’ясовує усі обставини події, - повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень