Троє дітей залишилися без батька: Капітан поліції Рівненщини віддав життя за Україну

Вічна пам’ять Герою!

Капітан поліції Рівненщини Сергій Мовчун загинув у боях за Україну.

Боєць стрілецького батальйону помер 13 серпня внаслідок удару ворожого дрона на Краматорському напрямку. Йому був 41 рік.

Дотепер він вважався безвісти зниклим. Тіло довго не вдавалося евакуювати через обстріли. Його забрали після спецоперації з третьої спроби.

Сергій 12 років служив у поліції. У нього залишилася дружина та троє дітей: 14-річний син і доньки — 16-ти та 7-ми років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень