У якому стані перебувають потерпілі у вчорашній ДТП біля Рівного

Адже сьогодні у соцмережі Фейсбук начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук повідомив про смерть потерпілої у ДТП жінки

Ми писали, що у цій ДТП, яка сталася у селі Городище Рівненського району, загинуло троє людей.  

Який стан інших потерпілих, які перебували в реанімації центральної міської лікарні - розповідає завідувач приймального відділення закладу Наталія Михайлюк:

У потерпілої жінки забій грудної клітки. Вона переведена у травматологічне відділення міської лікарні. У двох її синів теж забої. Їх перевели у міську дитячу лікарню. Інших травм у них комп'ютерна томографія не виявила. Їхній стан - середньої тяжкості.  

Начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, який повідомив про смерть потерпілої жінки, у соцмережі вибачився за помилку. Пояснив. щой йому надали недостовірну інформацію.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень