Тренд, якому 2000 років, повернувся: як модно носити шкарпетки під сабо чи мюлі (ФОТО)

Вдалі поєднання на щодень

Шкарпетки під сандалі почали носити ще в Древньому Римі. Переважно так робили чоловіки, які були вченими чи мислителями». Тож цьому тренду більше ніж 2000 років.

Втім, вже кілька сезонів тому цей тренд повернувся на модний олімп. 

Така пара стане вдалим вибором на кожен день. Носіть шкарпетки з улюбленими сукнями, підкресливши витончені щиколотки, та базовою футболкою.

Мюлі — як носити стильно і комфортом

Дійшовши до наших днів, мюлі долали злети й падіння своїй популярності, стаючи більш зручними й функціональними для повсякденного носіння. Сабо і мюлі — це елегантне поєднання зручної колодки, стійкого каблука, відкритого або закритого носка.

Зі шкарпетками

Цей союз, звичайно, несподіваний, але дуже сміливий, провокаційний і, головне, модний. Ще кілька сезонів тому надіти під босоніжки шкарпетки вважалося поганим тоном, такий дует дивував і навіть лякав модниць.

Але мода змінюється і сьогодні поєднання шкарпеток нікого не дивує, і вважається одним з найбільш актуальних у новому сезоні. Вибирайте шкарпетки в дрібну сітку або контрастні за кольором з взуттям і тоді ви точно будете самою модною.

Для літа підійдуть тоненькі світлі шкарпетки, а на прохолодну суху погоду можна підібрати більш щільні й товсті моделі шкарпеток. 

Цей стиль не диктує жорстких обмежень, тому це можуть бути шкарпетки будь-якого кольору, з принтами або написами. Головне, щоб вони відповідали вашому стилю і гармоніювали з іншими елементами лука.

Зважаючи на те, що Birkenstocks переживають момент відродження популярності, ви можете цілком наважитися на цей шкарпетковий тренд. Більш сміливі модниці можуть одягати шкарпетки з іншим взуттям.

Найлегше стилізувати білі та сірі високі шкарпетки, але ви можете експериментувати з відтінками та навіть принтами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анастасія Коваль

Теги: сабо мюлі
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень