ТОП-9 фактів про вплив пива на організм людини

Підбірка з 9 наукових фактів, які доводять, що вживання пива має й корисні сторони

Факт №1.

Пиво подовжує життя – і шансів померти в розквіті сил у тих, хто споживає його регулярно в помірній кількості, на 19% менше ніж у тих, хто пива й в рот не бере, стверджують дослідники компанії Virginia Tech.

Факт №2.

Від світлого пива худнуть, якщо не закушувати його сухариками і чіпсами, стверджує професор Королівського коледжу в Лондоні Тім Спектор, мотивуючи це наявністю в пиві корисних кишкових бактерій, які сприяють ефективності травлення.

Факт №3.

Пиво допомагає боротися з раком, завдяки вмісту в його хмелі ксантохумолу, флавоніду, який пригнічує канцерогенні ферменти.

Факт №4.

Пиво, завдяки наявності в хмелі ксантохумолу, продовжує молодість і захищає від хвороби Альцгеймера і Паркінсона, заявляють автори статті в медичному журналі Нової Англії, які встановили, що келих пива в день позбавить жінок від когнітивних проблем, викликаних старінням.

Факт №5.

Пиво на 41% зменшує шанс заробити камені в нирках, стверджують американські дослідники в розміщеної в Clinical Journal of the American Society of Nephrology статті.

Факт №6.

У пиві, навіть темних сортів, калорій менше, ніж в знежиреному молоці або апельсиновому соку, стверджують статистичні дані, опубліковані компанією Guinesss.

Факт №7.

Пиво – джерело вітамінів. «Якщо ви уважно проаналізуєте хімічний склад хорошого пива, то будете вражені кількістю вітамінів, які в ньому містяться», – стверджує Штефан Доменіг, директор Центру охорони здоров’я Майра в Австрії.

Факт №8.

Пиво зміцнює кістки, завдяки вмісту в ньому великої кількості кремнію, стверджують в авторитетному науковому журналі Journal of the Science of Food and Agriculture

Факт №9.

Пиво не «дарує» вам «пивний» живіт: люди вірять, що любителі пива в середньому частіше страждають від ожиріння, ніж інші. Але це не так.

Насправді, основну частину калорій, яка й утворює в результаті пивний живіт, дає все те, що ви споживаєте разом із пивом під час його прийому. Усі ці кальмари, смажені крильця, горішки, жирна риба тощо. Адже запиваючи їжу, людина може непомітно для себе з’їсти у кілька разів більше їжі, ніж їй того необхідно.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень