ТОП-5 українських треків липня (АУДІО/ВІДЕО)

Раптом ви проґавили

Саша Чемеров – «Мама»

«Мама» — це вже третій сольний трек ексфронтмена «Димної Суміші» та лідера «The Gitas». Раніше він випустив «Кохання до смерті» та спільну з «Бумбоксом» пісню «Любила». «Мама» написана ще у 2016 році, її Чемеров виконував кілька разів на концертах.

 

VovaZiLvova & Morphom – «Шукав тебе, Знайшов тебе»

«Хто шукає – той знаходить, було сказано кимось, колись і десь, і дякувати Всесвіту, це не тільки правда – про це ще й можна написати пісню! Бо пісні про любов – це пісні про вічне, а вічність – це те, що турбує людей найбільше, коли вони слухають музику, прямуючи на роботу, яку ненавидять, чи по інших магазинах і справах», - ось що про свій  новий танцювальний трек розповів VovaZiLvova.

 

«KALUSH» feat. Skofka – «Не напрягайся»

Черговий трек випустили «KALUSH» і наш земляк Skofka. Заодно вийшов і їхній спільний альбом «ЙО-ЙО». Псючий Син каже, що «Це музло яке буде актуальним завжди, атвічаю!».

 

alyona alyona – «Назавжди ваша»


Продовжує тішити своїх фанів і реперка alyona alyona. У липні вона представила свій трек «Назавжди ваша», в якому хоче передати історію свого становлення і дати всім людям зрозуміти, що залишилась такою ж простою дівчиною.

 

«Антитіла» – «Маскарад»

Тарас Тополя каже, що «Маскарад» - фарс, іронія на самих себе і на те, що коїться навколо нас. Пісня, за словами артиста, не позбавлена змісту, тому він сподівається, що вона стане справжньою окрасою літа 2021 року.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень