«Того, чим нас лякали, не буде»: економіст дав прогноз курсу долара

Що буде з доларом до кінця року

Чому на ринку валюти в Україні відбуваються коливання курсу гривні, пояснив економіст Максим Праздніков.

Нині, за його словами, стабільна ситуація на валютному ринку:

Станом на сьогодні у нас досить у хорошому стані платіжний баланс. У нас впав імпорт, тому що є певне очікування потенційно повторного локдауну, і дуже багато компаній зараз перестраховуються, тобто поставили на паузу свої закупівлі. Відповідно, падає попит на валюту.

 

Це, з одного боку, допомагає. З іншого боку, досить хороша ситуація на експортному ринку. Тобто зросли ціни на низку продукції, яку Україна поставляє на світовий ринок. Відповідно, є певне надходження валюти в країну , – пояснив Максим Праздніков.

На сьогодні курс долара коливається у межах 28,1 – 28,2 грн. І до кінця року курс гривні падати не буде розповів Максим Праздніков:

Про те, чим нас лякали, що гривня впаде нижче 30 за долар – такого не буде. Коливання можливі у 28,1 - 28,5 грн за долар, ось в таких рамках, якщо нічого екстраординарного не станеться, – заявив експерт.

Джерело: Україна 24

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень