«Юрчику, тобі ще жити, а як же рідні?»: на мосту у Рівному могло статися самогубство (ВІДЕО)

Чоловік хотів стрибнути під поїзд

Посеред білого дня у Рівному чоловік хотів вчинити самогубство. Інцидент стався у понеділок, 19 вересня, на «золотіївських мостах». Як повідомили у патрульній поліції Рівненщини, чоловіка вдалось врятувати завдяки небайдужим рівнянам. 

 - Сьогодні, близько 11-ї години, до поліції надійшов виклик про спробу самогубства. Зі слів заявника, невідомий чоловік хоче зістрибнути з моста.

 

Патрульні оперативно прибули на вказане місце, де виявили заявників, які тримали чоловіка за одяг. Інспектори зняли з паркана громадянина та посадили до службового авто.

 

Охоронці порядку надавали психологічну підтримку 49-річному рівнянину до приїзду медиків, які його ушпиталили.

 

Дякуємо за професійні дії патрульним Марії Гаврилюк, Ігору Меньшову, Олександру Бедику та Павлу Ярмошику. А також небайдужим громадянам, які допомогли патрульним.

Відео з нагрудної камери поліцейського – нижче:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень