То гроші є? Поки мешканці однієї вулиці тонуть в багні, сусідню - ремонтують

Знайшли гроші на ремонти?

Поки вулиця Корольова на Ювілейному розрита і тоне в багні, комунальники знайшли гроші на ремонт сусідньої?

Як Радіо Трек повідомили мешканці багатостраждальної вулиці Корольова, що більше року живуть без тротуарів і з наритими купами під боком, на сусідній – князя Острозького – хутенько кладуть новеньку бруківку.

Роботи на Корольова розпочали у 2021 році, там зняли асфальт але, як виявилося, проєкт оновлення не відповідав новим вимогам, тому працівники все полишили й забралися – навіть сміття за собою не прибрали.

Як нам пояснили у ЖКГ в червні поточного року, щоб закінчити роботи, потрібні капітальні видатки, і в умовах воєнного стану таке фінансування неможливе.

Ми писали про це тут:

Скільки ще вулиця Корольова у Рівному буде у руїнах (ФОТО)

Така сама ситуація тягнеться на вулиці Шевченка:

Знайшли трубу не там: Вулиця Шевченка у Рівному потопатиме у болоті (ФОТО)

Невідомо, де знайшли гроші на ремонт паралельної вулиці на Ювілейному, але факт залишається фактом – людям, що живуть на Корольова, пощастило менше, ніж везунчикам з Князя Острозького. 

Як повідомив міський голова Рівного, такий ремонт пішохідних зон заплановано не тільки на Князя Острозького, а на більш ніж 20 вулицях по місту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень