«Тиждень буде одним з найскладніших»: ворог готує нову масовану атаку на Україну

Енергетика знову може бути під загрозою

Росія готується до чергового масованого удару по території України, який може відбутися вже найближчим часом. Про це в ефірі телеканалу «Київ 25» повідомив народний депутат Сергій Нагорняк.

У ніч на 8 січня російські війська атакували одразу чотири енергетичні підстанції у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Наразі українські енергетики працюють над відновленням системи, однак ворог може скористатися складною ситуацією та завдати нового удару.

- Наступний тиждень буде одним з найскладніших в українській енергетиці, тому що споживання буде зростати.

 

Ворог з великою ймовірністю використає цей шанс для того, щоб завдати там чергового удару по українській енергетиці, — заявив нардеп.

За його словами, під загрозою можуть опинитися й ремонтні бригади, які відновлюють електропостачання після атак.

Крім того, РФ намагатиметься використати ситуацію в інформаційній війні, зокрема для впливу на західних партнерів України.

- Ворог буде використовувати це для того, щоб роз'єднати суспільство і щоб розвірити суспільство, щоб показати і тому ж самому американському президенту, що у нас, як то кажуть, ситуація далека від хорошої для того, щоб використовувати це в розмові про потенційні переговори, — пролунало в ефірі.

ДжерелоГлавред 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень