Тіна Кароль знялася у провокаційній фотосесії. На голому тілі – лише светр (ФОТО)

Для журналу Vogue

Співачка та тренер шоу «Голос країни» 35-річна Тіна Кароль поділилася новими фото з відвертої фотосесії для журналу Vogue UA. Світлини опублікувала в Instagram, пише «Inkorr».

Артистка позує та постає в різних образах. На одному зі знімків Кароль одягла шкіряний костюм без бюстгальтера, оголивши частину грудей.

Наступний знімок іще відвертіший – лише светр. Усе інше зірка прикрила ковдрою.

Тіна Кароль стала головною зіркою вересневого номера Vogue UA, — підписала фотографії співачка.

В Instagram журналу Vogue UA теж опублікували фото з цієї провокаційної фотосесії.

Зйомки з Тіною для вересневого номера ми провели в Нью-Йорку. Автор - фотограф Грег Суолс, якому позували Кім Кардашян, Кайлі Дженнер і Кеті Перрі, а стиліст - Ганна Зюрова.

В образах Dior, Saint Laurent, Miu Miu і Brandon Maxwell Тіна, жінка-вамп української попсцени, почувалася легко й невимушено, — написали представники модного журналу в Instagram.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень