Тіна Кароль стала першою українкою на обкладинці книги Vogue (ФОТО)

Редактор книги називає її «антологією фемінізму і моди»

Українська співачка Тіна Кароль прикрасила обкладинку колекційного видання книги Ukrainian Women in Vogue. Про це повідомляється на сайті Vogue UA.

Нова книга українського Vogue присвячена героїням, які змінюють світ тут і зараз і залишають свій слід в історії.

Серед успішних українок, представлених у книзі, – Олена Зеленська, Мілла Йовович, Маша Єфросиніна, Софія Андрухович, Еміне Джапарова, Анна Різатдінова, Джамала та багато інших. 

До книги Ukrainian Women in Vogue увійшли біографічні довідки про героїнь, цитати з інтерв'ю та вибрані знімки для Vogue UA.

Найкращі кадри зі зйомок Vogue UA перетворюють цю книгу на справжню антологію фемінізму і моди. Стильні образи 60 видатних українок, які знайшли справу свого життя, – джерело натхнення на всі часи, – говорить головний редактор Vogue UA Філіп Власов.

Для мене велика честь прикрасити обкладинку книги Vogue і бути в ній поруч з жінками, які не тільки знайшли справу свого життя і досягли в ньому успіху, а й надихають інших йти за своєю мрією та історією свого успіху представляють Україну у світі, - написала Кароль на своїй сторінці в Instagram.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень