![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
«Вона була – надзвичайною»
Смертельна статистика від коронавірусу вражає. Постійно довкола нас умирають люди, яких вразила ця хвороба.
Вчора Рівне прощалося з Тіною Миколаївною Труш – вчителькою української мови СШ №18. Це була надзвичайна людина, яка віддала дітям, школі та улюбленому предмету все своє життя.
Як повідомляється у ФБ-групі ЗОШ № 18
Померла Тіна Миколаївна Труш. Тяжка втрата спіткала наш колектив. Вона була зразком інтелігентності, патріотизму, носієм вічних людських цінностей. Ми навчались у неї високих стандартів педагога та всотували мудрість, якою вона щедро ділилась.
Вічна пам'ять неперевершеній вчительці. Ви будете завжди займати почесне місце в історії школи та наших серцях.
Колектив ЗОШ 18.
От як згадує про свою вчительку Галина Кульчинська:
«Я не розумію цього твору, а писати будь-що не буду. Ставте двійку». Приблизно таке колись давно, бувши в 9 чи 10 класі середньої школи №18, я написала своїй вчительці української мови і літератури замість обов'язкового твору. Вже і не пам'ятаю про якого автора тоді йшлося.
На ті часи це було велике зухвальство, і я була впевнена, що вчителька неминуче поставить мені заслужену двійку. Вона не зробила цього і не сказала про це нікому. Вона взагалі багато чого робила інакше. Це вона ввела мене в світ Еріха Марії Ремарка і Гемінгвея, що для радянської вчительки тоді теж було зухвалістю...
Молода, красива, харизматична, вишукана, завжди гарно і модно вбрана – в неї був закоханий весь наш 10-А і українська мова і література була найулюбленішим предметом багатьох.
Є вчителі, які залишаються з тобою на все твоє життя. Бо стали частинкою твого смаку, світогляду і життєвих принципів. Для мене такою була і є Труш Тіна Миколаївна.
Ви відійшли у кращі світи, дорога наша Тіночко. І Ви назавжди залишитеся в серцях своїх учнів і колег, які любили і будуть любити Вас завжди.
Дякуємо Вам за все! Спочивайте з миром. Ми пам'ятатимемо!
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Рівненським батькам на втіху: що відомо про навчання у школах з понеділка
«Відстороненню не підлягають» - Коваль про вакцинованих однією дозою
Через скільки часу після перенесеного COVID-19 можна вакцинуватися. І кому це не можна робити взагалі
Рекорд кількості хворих на коронавірус на Рівненщині – 1041 (СТАТИСТИКА)
Понад 300 нових інфікованих та 7 смертей від COVID зафіксували у Рівному
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК