Тіна Миколаївна: відома вчителька української мови померла в Рівному від COVID-19

«Вона була – надзвичайною»

Смертельна статистика від коронавірусу вражає. Постійно довкола нас умирають люди, яких вразила ця хвороба.

Вчора Рівне прощалося з Тіною Миколаївною Труш – вчителькою української мови СШ №18. Це була надзвичайна людина, яка віддала дітям, школі та улюбленому предмету все своє життя.

Як повідомляється у ФБ-групі ЗОШ № 18

Лариса Меркотан:

Померла Тіна Миколаївна Труш. Тяжка втрата спіткала наш колектив. Вона була зразком інтелігентності, патріотизму, носієм вічних людських цінностей. Ми навчались у неї високих стандартів педагога та всотували мудрість, якою вона щедро ділилась.

 

Вічна пам'ять неперевершеній вчительці. Ви будете завжди займати почесне місце в історії школи та наших серцях.

 

Колектив ЗОШ 18.

«Є вчителі, які залишаються з тобою на все твоє життя»

От як згадує про свою вчительку Галина Кульчинська:

«Я не розумію цього твору, а писати будь-що не буду. Ставте двійку». Приблизно таке колись давно, бувши в 9 чи 10 класі середньої школи №18, я написала своїй вчительці української мови і літератури замість обов'язкового твору. Вже і не пам'ятаю про якого автора тоді йшлося.

 

На ті часи це було велике зухвальство, і я була впевнена, що вчителька неминуче поставить мені заслужену двійку. Вона не зробила цього і не сказала про це нікому. Вона взагалі багато чого робила інакше. Це вона ввела мене в світ Еріха Марії Ремарка і Гемінгвея, що для радянської вчительки тоді теж було зухвалістю...

 

Молода, красива, харизматична, вишукана, завжди гарно і модно вбрана – в неї був закоханий весь наш 10-А і українська мова і література була найулюбленішим предметом багатьох.

 

Є вчителі, які залишаються з тобою на все твоє життя. Бо стали частинкою твого смаку, світогляду і життєвих принципів. Для мене такою була і є Труш Тіна Миколаївна.

Ви відійшли у кращі світи, дорога наша Тіночко. І Ви назавжди залишитеся в серцях своїх учнів і колег, які любили і будуть любити Вас завжди.

 

Дякуємо Вам за все! Спочивайте з миром. Ми пам'ятатимемо!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень