Тільки 1 із 100 може побачити приховану на ілюзії тваринку  

Перевірте, на скільки хороший у вас зір

На хвилястому зображенні вище заховали тваринку. Ваше завдання — за 5 секунд визначити, що це за істота.

Якщо ви вже ознайомилися з зображенням — настав час розпочати інтелектуальний виклик. Готові?

Тоді встановіть таймер на 5 секунд, і поспішайте, адже час спливає.

Відповідь

У центрі цього хвилястого узору заховали скунса.

Джерело: Jagran Josh

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень