Тейлор Свіфт – найбагатша зірка до 40 років

Рейтинг молодих товстосумів складений виданням Fortune

Тейлор Свіфт додала ще один пункт до свого й без того вражаючого списку досягнень: співачка потрапила в рейтинг найбагатших людей світу у віці до 40 років. Список складений фінансовим виданням Fortune, Тейлор посіла в ньому 6 місце, ставши найзаможнішою молодою зіркою.

Найцікавіше, що в рейтингу Fortune, крім Тейлор Свіфт, є всього лише три представники шоу-бізнесу. Ведучий ток-шоу «Last Week Tonight» Джон Олівер розташувався на 10 місці, Джессіка Альба завдяки своїй компанії The Honest Company опинилася на 14 сходинці рейтингу. І на останньому, 40 місці, розташувалася Ронда Рауза, яка нещодавно перекваліфікувалася з бійців ММА в актриси (вона знялася в фільмах «Нестримні 3» і «Форсаж 7»).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень