Тест на характер: Виберіть свою форму брів

Все дуже просто

Кожна людина – унікальна особистість, у якої є свої позитивні й негативні сторони.  

А чи знали ви, що дізнатися про себе більше можна, поглянувши в дзеркало? Зверніть увагу на свої брови, якої вони форми? Знайдіть схожу форму на картинці вище та прочитайте, що це означає.

Густі брови

Ви – волелюбна людина, яка цінує природну красу. Вам не потрібно підлаштовуватися під світ, адже ви самі добре знаєте, якою дорогою йти. Далекоглядність – ваша найкраща риса, ви звикли все планувати. Найкраще вам підходять творчі професії – художник, актор, музикант, блогер.

Тонкі брови

Впевненою в собі особистістю вас назвати складно через звичку сумніватися і постійно питати поради в інших. Ви часто стресуєте щодо майбутнього, схильні обмірковувати ситуації, які ще не відбулися. Найкомфортніше відчуваєте себе «за ширмою», тобто, працюючи на посаді, що не вимагає постійного контакту з людьми. У стосунках з коханою людиною ви теж займаєте більш пасивну роль, в цілому, по життю «пливете за течією».  

Брови у формі дуги

Ви – лідер і дуже амбітна людина. Вам подобається опинятися в центрі уваги, ви також обожнюєте драматизувати й перебільшувати. Ви дуже освічена людина, тому цікавий співрозмовник, але люди можуть вважати вас зарозумілою. Вашою найкращою рисою є високий рівень емоційності, а також відкритість. Ви любите і можете брати на себе відповідальність, тому і кар'єру вибираєте з такою функцією.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень