Територією Рівненщини поширюється небезпечний шкідник

Американський білий метелик – «карантинний шкідник»

Фітосанітарні експерти Рівненської та Волинського областей інформують про численні випадки виявлення нових вогнищ поширення американського білого метелика.

У зв’язку з виявленням американського білого метелика на Волині, у Рожищенському районі карантин запроваджено на площі 1022,3 га. Про це повідомляє обласне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Тенденція до поширення американського білого метелика спостерігається і на сусідній Рівненщині. За даними обласного Управління Держпродспоживслужби,

в місцях запровадження карантинного режиму (Гощанський район: смт Гоща, с. Бабин — 3,7 га та Сарненський район: м. Сарни — 4,5 га) американський білий метелик мав найбільшу шкодочинність.

Нові вогнища шкідника помічено і в сусідніх районах Рівненщини. Так, лише за серпень поточного року були виявлені нові вогнища та запроваджено карантинний режим щодо шкідника в Здолбунівському та Сарненському районах на загальній площі 3,4 га.

- У порівнянні з минулим роком унаслідок сприятливих погодних умов шкодочинність метелика значно зросла. До 2018 року площі насаджень із карантинними обмеженнями щодо американського білого метелика у Рівненській області були відсутні. Однак цього року погодні умови спричинили появу нових вогнищ шкідника та збільшення загальних площ під карантином, — стверджують спеціалісти.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень