Терміново потрібна допомога працівнику Рівненської АЕС, ліквідатору аварії на ЧАЕС (ФОТО)

У нього - рак

Ліквідатору аварії на ЧАЕС І категорії, інженеру цеху радіаційної безпеки лабораторії автоматизованої системи контролю радіаційного стану Рівненської АЕС Сергію Худякову у січні цього року поставили невтішний діагноз - аденокарценома підшлункової залози.

Хвороба пов'язана з наслідками ліквідації Чорнобильської аварії. 

Його дружина Анна Худякова розповіла:

Після дуже складної операції, яка тривала 11 годин, і проведення 6 курсів хіміотерапії, ми сподівалися на ремісію.

 

На жаль, хвороба не відступила і почала прогресувати: з'явилися метастази в печінці. Лікарі рекомендували єдино можливий варіант лікування - хіміоімунотерапію і таргетну терапію.

 

Препарат Амбраксан, який може врятувати життя мого чоловіка, не зареєстрований в Україні і його потрібно купувати за власні гроші, але це 33 000 $ (1500 $ в тиждень протягом 6 місяців).

На підтвердження Анна Худякова надала виписку від медиків:

І попросила:

Я і мій син Кирило звертаємося до всіх небайдужих! Без лікування хвороба швидко прогресує і залишилося дуже мало часу! Ми хочемо врятувати життя нашого тата, прекрасної людини, адже попереду - ще стільки чудових моментів, які ми хочемо розділити з нашим маленьким сином.

Переказувати кошти можна на картку у Приватбанку

номер 4149 4991 1379 9728 - Khudiakov Sergey (Худяков Сергій Дмитрович)

Також можна скористатися наступними грошовими переказами: Western Union, MoneyGram, RIA, PrivatMoney, Welsend, Meest, IntelExpress, Hazri.

Для переказів Western Union потрібно вказати країну для переказу - Україна, а також ім'я Худякова Анна Володимирівна. Після переказу зв'язатися з Анною в особистих повідомленнях і повідомити MTCN (унікальний номер переказу) і суму переказу (такими є вимоги для отримання грошового переказу).

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень