«Терміново потрібні кошти, поверну з відсотками»: Жителі Рівненщини «допомогли» шахраям і залишилися без грошей

Перерахували чималі суми

Жителі Рівненщини дедалі частіше ведуться на прохання аферистів.

«На гачок» шахраїв попалася 35-річна жителька села Тараканів, що на Дубенщині.

У соціальній мережі жінка отримала повідомлення від знайомої, яка терміново попросила гроші в борг. Жінка скинула їй майже 7 000 гривень, утім вказаної суми виявилося замало. «Подруга» попросила ще, запевнивши, що поверне із відсотками.

Невдовзі у іншій соціальній мережі жінка побачила допис, що сторінку знайомої зламали, а вона стала жертвою аферистів, яким перерахувала загалом 11 тисяч гривень, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

За аналогічною схемою свої гроші втратив і 64-річний рівнянин, який позичив кумі 8 200 гривень. А 42-річний житель обласного центру перерахував «знайомій» 6 200 гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень