Термін проходження ВЛК продовжили до 5 червня: що потрібно зробити жителям Рівненщини (ВІДЕО)

Відомо, що вплинуло на таке рішення

До 5 червня цього року продовжили термін проходження ВЛК для обмежено придатних, зокрема на Рівненщині. Таке рішення ухвалили через перевантаження військово-лікарських комісій.

Військовозобов'язаним потрібно сформувати електронне направлення в «Резерві+», де визначать дату та місце проходження експертизи.

У листопаді 25-го запрацює останній етап цифровізації — це анонімізовані справи без імен, що мінімізує корупцію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень