Монатік розповів, що Потап відмовив йому у продюсуванні

Намагався працювати з Юрієм Нікітіним, та знову почув відмову (с)Український мультиартист Монатік є одним із найпопулярніших у вітчизняному шоу-бізнесі. У програмі "Слава+" він розповів, що на початку кар'єри Потап та Юрій Нікітін відмовили йому у продюсуванні.

Будучи новачком у шоу-бізі, Монатік спершу не хотів працювати з жодним продюсером, але коли зрозумів, що самостійно просувати себе дуже складно, - не знав, що робити далі.

У сучасному шоу-бізнесі для того, щоб досягнути якихось результатів, необхідно мати поруч людину, яка добре знається на тому, як завоювати прихильність аудиторії. У Дмитра такої людини не було і після невдалих спроб самопросування він все-таки вирішив звернутися до репера і продюсера Потапа.

Монатік запропонував Олексію свою кандидатуру для продюсування, проте той - відмовив.

Потапу писав і він мені відмовив. Він сказав, що не знає, що йому робити з цим матеріалом, як з ним працювати, тому що це щось інше для нього,– поділився артист.

Також Монатік намагався працювати з Юрієм Нікітіним, та знову почув відмову.

Нині ж артист вдячний Юрію та Потапу, що вони не захотіли з ним працювати.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень