Теорія «холодно-гаряче»: чому аромат швидко вивітрюється і пахне гірше ніж тестер
Серед інших ще й фізіологія
У магазині запах може зачарувати, але варто скористатися ним вдома, як виявляється, що він зовсім не підходить. Він швидко вивітрюється - або навпаки, огортає душним шлейфом нот, про існування яких і не здогадувався.
Найчастіше таке стається з власницями гарячого типу шкіри. Саме так у парфумерному мистецтві називають фізіологічну особливість, що впливає на стійкість та розкриття ароматів.
Гарячий тип вважається найпоширенішим, на відміну від холодної шкіри. І саме він винен у тому, що парфумерні композиції починають пахнути інакше і навіть випромінюють неприємні запахи.
Власницям холодного типу шкіри пощастило більше: парфуми тримають довше і не відбувається розкриття неприємних підтонів.
На гарячу шкіру погано лягають класичні аромати, а також пудрові, солодкі та мускусні запахи.
Якщо є підозра, що шкіра саме гарячого типу – треба раз і на завжди відмовитися від імпульсивних покупок. Аромат треба спробувати, нанести на шкіру і протягом кількох годин перевіряти, чи він продовжує подобатися. Якщо він вивітрюється за кілька годин – це ще зовсім не погано. Гірше, якщо парфум різко змінюється і дратує шлейфом. У такому разі треба шукати щось інше.
Радіо Трек: НОВИНИ