Теніс. Рівнянка невдало виступила в Австрії (ФОТО)

Ми все одно за неї вболіваємо

[media=204815]Сьогодні Катаріна Завацька програла на турнірі міжнародної серії WTA в австрійському Лінці. Турнір престижний, з призовим фондом - 225 тисяч доларів.

20-річна рівнянка займає 117-ту сходинку в світовому рейтингу тенісисток

Наша Катаріна в статусі лаки-лузера поступилася росіянці Варварі Грачовій в першому колі основної сітки. Варвара займає 95-ту сходинку світового рейтингу.[media=204816]Зустріч тривала 1 годину і 50 хвилин. Завацька реалізувала 1 з 8 брейкпоінтів, а Грачова - 3 з 4. По ходу другої партії Катаріна лідирувала 5-3 і не реалізувала два сетбола.

Катаріна Завацька (Україна) - Варвара Грачова (Росія) - 4:6, 5:7

Далі, на турнірі, Україну представлять Марта Костюк і Даяна Ястремська.

За матеріалами видання Sport.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень