Прогноз погоди на 30 березня: де очікувати дощів та яка буде температура повітря

Синоптикиня розповіла про погоду

У неділю, 30 березня, в Україні будуть дощі. Опади очікуються найближчої ночі та завтра вранці у центральних областях, у південній частині, у східних областях, на південному заході, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Вдень у неділю дощі поблукають на заході, півночі та у центрі.
На півдні та сході без істотних опадів у денні години.

Температура повітря вдень коливатиметься до +10…+15 градусів, на півдні, окрім Одещини до +18 градусів.

А ось вздовж смуги від Чернівецької області через Вінниччину, Черкащину, Кропивницький з районами, Полтавщину до Харківщини та Сумщини розташується холодне повітря, очікується на цій ділянці до +4…+10 градусів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень