Тема заочного навчання не закрита: що зміниться для студентів

Міносвіти розробляє низку рішень

Ці рішення мають вдосконалити і підвищити якість заочної форми навчання, - зазначає Освіта.UA з посиланням на Тhe Ukrainians, в інтерв’ю якому про це сказав заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

За його словами, у МОН планували скасувати заочну освіту, але після отримання зворотного звʼязку від громадськості ухвалили рішення про вдосконалювати заочне навчання.

Спочатку ми справді думали про скасування заочної освіти, бо вважали, що простіше вдосконалити дистанційну форму і нею замінити заочну.

 

Але порадились, отримали певний фідбек від багатьох ректорів, депутатів, громадськості і пішли іншим шляхом: ухвалили рішення не скасовувати, а вдосконалювати заочне навчання.

 

Сьогодні ця форма дуже популярна – є 290 тисяч студентів на різних програмах, – зазначив заступник міністра.

Водночас він підкреслив, що необхідно також розуміти, що заочна форма не відзначається високою якістю.

Найчастіше, на жаль, йдеться про отримання диплома, а не про здобуття компетентностей, знань чи вмінь.

Тепер перед нами стоїть завдання змінити цю ситуацію.

 

Вже зараз для цього ми розробляємо низку рішень.

 

Наприклад, збільшити кількість віртуальних контактних годин викладачів зі студентами, а також запровадити проміжні перевірки знань для студентів, а не залишати все на сесію.

 

Це вкрай важливо, особливо зважаючи на значною мірою дистанційний формат навчання, – наголосив Винницький.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень