Театральний сезон у Рівному закриють... незакінченою п’єсою

Уже цими вихідними

15 червня о 19:00 у Рівненському драмтеатрі покажуть останню в цьому сезоні виставу. Опісля - велика сцена закриється на більш як два місяці.

Дирекція театру планує здивувати глядачів фінальною постановкою. У неділю тут покажуть незавершену п’єсу німецького драматурга Георга Бюхнера – «Войцек».

Що у ній особливого, розповіла завліт Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Ірена Боровець:

«Войцек» - п’єса дуже специфічна, особлива. Скажемо так, це не «Сватання на Гончарівці» - ми не знаємо, як відреагує публіка, так як матеріал сам по собі дуже специфічний і літературні критики щодо нього досі сперечаються. П’єса постійно обговорюється, ставиться у театрах, кілька разів була екранізована, у свій час за цим твором створили оперу. І це при тому, що вона - незакінчена.

В основі п’єси - реальна історія німецького цирульника, колишнього солдата, Йоганна Христіана Войцека, який із ревнощів убив свою кохану. Через бідність чоловік став «піддослідним кроликом» місцевого лікаря, а пізніше - втратив глузд. Після вбивства подруги його стратили.

Режисер-постановник п'єси Іван Данілін присвячує показ у Рівному пам’яті свого учителя - народного артиста України Володимира Сніжного.

У цьому сезоні «Войцека» покажуть тільки раз, однак, театрали мають надію, що у подальшому вистава матиме на їхній сцені довге життя. Крім того, саме з цією п’єсою вони планують поїхати на фестиваль.

Варто додати, що новий театральний сезон у Рівному відкриють наприкінці вересня – на початку жовтня. Восени актори планують відвідати з гастролями Брест та Ужгород.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень