Театралів Рівного запрошують на презентацію книги Івана Білоуса

Це зібрання історико-драматичних творів «Сурми над містами»

Сьогодні, 17 січня, відбудеться презентація книги рівненського драматурга, актора, режисера Івана Білоуса «Сурми над містами: історико-драматичні твори».

Початок о 15 год. у «Світлиці» (ІV поверх) Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

«На жаль, напередодні нового року, Іван Білоус відійшов у вічність, тож презентація його нової довгоочікуваної книги стане також вечором пам’яті видатного рівнянина», – повідомляють у книгозбірні.

«Сурми над містами» – зібрання історико-драматичних творів Івана Білоуса. Крім відомих українському читачеві історичних драм «Марія – княгиня Рівненська (Несвицька)», «Гальшка – княжна Острозька», «Данило Галицький», «Семен Височан», у книзі вміщено неопубліковані раніше драми «Верховинці», «Коханка», «Гірка вода у Горині», «Богине наша…земная». У розділі «мої ролі» вміщено фото світлини з особистого архіву автора.

ДОВІДКА

Іван Павлович Білоус народився 20 січня 1934 року в селищі Гоща на Рівненщині. Шахтар, землекоп, бетонник, колгоспник, моряк на Балтійському військово-морському флоті, співак у Рівненському ансамблі пісні і танцю Українського Полісся, Гуцульському ансамблі м. Івано-Франківськ, виконавець гумористичних творів та соліст у Рівненській філармонії.

Після військової служби вступив до Київського інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. У 1963 році був направлений у Житомирський обласний театр. Саме тут він познайомився з відомим письменником і перекладачем Борисом Теном. Ця зустріч відкрила йому світ драматургії. Після майже десятирічної акторської роботи в Житомирі, він знову вступив до того ж інституту, але вже на режисерський факультет. Після закінчення працює спочатку в Івано-Франківському, а потім в Рівненському обласному музично-драматичному театрі.

У творчому доробку Івана Білоуса до 300 різнопланових ролей та понад 40 драматичних постановок, як вокаліст він дав понад 3000 сольних концертів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень