Театр ляльок у Рівному відкрив сезон через тиждень після закриття

Стало відомо, чому так

У Рівненському театрі ляльок продовжили творчий рік. У зв'язку з великою кількістю відвідувачів відкриття театрального сезону відбулося 3 липня.

Нагадаємо, що цього року закрили театральний сезон 26 червня. Тобто театр відпочивав лише тиждень, а не до осені, як зазвичай.

Директор театру Володимир Данилюк розповів, що цього року вирішили не робити тривалої перерви, оскільки є багато відвідувачів.

 

Хоча раніше у таку пору люди мали інші плани на літо: їхали на відпочинок, у табори, відпочивали на свіжому повітрі, а у театр ляльок повертались лише восени, коли на вулиці ставало прохолодніше.

Володимир Данилюк зауважив, що творчий рік – це театральний сезон. Тож цього року творчий рік у театрі триватиме довше, ніж зазвичай.

До речі, вже цієї неділі 10 липня у театрі буде прем’єра. Працівники театру готують виставу «Колостворення».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень