Тарифи на сміття у Квасилові незабаром зміняться

Подорожчання становить від 15 до 40% для різних категорій споживачів

У Квасилові зростуть тарифи на сміття. Для жителів багатоповерхівок нова ціна буде на 15% більшою, а для мешканців приватного сектора – на понад 40%.

Відповідний проєкт рішення рівненського виконкому опублікували на офіційному сайті. У документі вказано, що тарифи на поводження з побутовими відходами зростуть вже з 1 грудня.

Відповідно до оприлюднених намірів, для одного жителя багатоквартирної забудови доведеться платити 21 грн, для приватного сектора – 30,69 грн – без врахування абонплати, але це все одно дешевше, ніж у Рівному.

Зауважимо, що послуги з вивезення сміття у Квасилові надає приватна компанія – підприємство «Квасилівське». Договір з цією фірмою укладений до 2025 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень