Синоптик розповіла, яку погоду принесе в Україну черговий антициклон (СИНОПТИЧНА КАРТА)

Колаж Радіо Трек

У перший понеділок нового  року в Україні переважатиме суха погода. 

Щоправда, на Півночі країни найближчої ночі в країні можливі незначні опади.

Вітер буде з південного сходу, буде помірним, а місцями поривчастий, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря протягом дня 4 січня також суттєво не зміниться, +2...+5 градусів, на Сході близько нуля, у західних областях та на півдні України +3...+8 градусів.

У Києві найближчої ночі можливий дощ чи мряка, завтра вдень буде без опадів.

Температура повітря вдень у понеділок очікується близько +3 градусів.

Синоптична карта на 4 січня

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень