Синоптик розповіла, якою буде погода на День незалежності (ВІДЕО)

В частині регіонів буде нестійка погода

Синоптик Наталка Діденко повідомила, що завтра, 24 серпня, частину України вмиє дощами та назвала регіони, де буде суха погода. 

У західних та північних областях пройдуть короткочасні дощі з грозами, які освіжать повітря. Тож там очікується +23...+27 градусів.

 

У більшості центральних областей, окрім Вінниччини, та у південній частині країни переважатиме суха погода. Температура повітря коливатиметься у межах +27...+32 градусів.

У столиці завтра ймовірний дощ. Втім, погода буде комфортною +24 градуси.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень