Синоптик оновив прогноз на Різдво та Новий рік

Без снігу пройдуть свята і не лише


Погода в Україні на Різдво та Новий рік буде без снігу та морозів. Вже 1-2 січня очікується легкий мороз до -3°C і сніг або мокрий сніг.

Про це розповів синоптик Леонід Горбань, передає Оbozrevatel.

З 28 грудня почнеться невелика відлига. Температура повітря становитиме +1...2°С. Плюсова температура протримається аж до новорічної ночі, 31 грудня.

У Святвечір, 6 січня, та на Різдво також очікується відлига до +1...2°С. Опадів не очікується. Сніг із дощем прогнозується 4-5 січня.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень