«Сильні духом» на Рівненщині об’єднали покоління (ФОТО)

Понад шістдесят легкоатлетів з України та Білорусі взяли участь в традиційному тридцятому легкоатлетичному пробігу «Сильні духом - 2016».

Уже три десятиліття поспіль забіг ставить перед собою мету залучати представників різних верств населення до активного способу життя, занять фізичною культурою і спортом, пропагувати ідею здорового способу життя, - повідомляє  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Дистанції для учасників були встановлені таким чином: 2,5 км – діти до 13 років; 5 км, 10 км, напівмарафон (21 км). Вікові групи для чоловіків та жінок: до 18 р, 19-29 р, 30-39, 40-49 р, 50-59 р, 60-69 р, 70+.

На дистанції в 2,5 км найкращими стали лучани, серед хлопчиків перемогу здобув Кушнірук Богдан, а серед дівчаток Коробова Аліна.

На дистанції в 5 км серед чоловіків переможцями стали: до 18 років - Белічко Іван; 19-29 років - Карпюк Олег; 30-39 років – Станко Сергій; 50-59 років – Михальчук Петро; 60-69 років - Цибульський Валерій; 70+ - Дуліш Богдан. Всі переможці представляли місто Рівне.

На тій же дистанції серед жінок переможцями стали: до 18 років – Гупало Ольга (м. Луцьк); 19-29 років – Віюк Ольга (м. Рівне); 30-39 років – Гичун Аліна (м. Рівне); 50-59 років – Козачук Ірина (м. Рівне); 60-69 років – Марушкевич Ольга (м. Львів); 70+ - Кириленко Ніна (м. Біла Церква)

Серед чоловіків на 10 кілометрах знову кращими були рівняни. У віковій категорії 19-29 років перемогу здобув Полюхович Роман; 30-39 років – Радіонюк Олександр; 50-59 років – Музичук Петро.

Серед жінок найшвидше 10-кілометрову дистанцію здолали: в категорії 19-29 років – Супрунюк Ірина (м. Рівне); 60-69 років - Островська Ядвига (м. Львів).

У напівмарафонській дистанції (21,1 км) серед чоловіків найкращими стали: до 18 років – Вежичанін Назар (смт Рокитне); 19-29 років – Куліш Михайло (м. Рівне); 30-39 років – Богданець Микола (смт Рокитне); 40-49 років – Роїк Володимир (м. Рівне); 60-69 років – Бортнік Петро (м. Сарни); 70+ Марушкевич Микола (м. Львів).

А серед жінок з такою дистанцією найкраще впоралася майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниця та призер багатьох міжнародних марафонів Станко Світлана, в категорії 40-49 років (м. Рівне), котра зовсім скоро представлятиме нашу збірну на ХХХІ літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Усі переможці та призери отримали медалі, дипломи і сувеніри від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  та пам’ятні футболки від Відділення НОК України в Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ