Сильна гра і палкі вболівальники «Вереса» підкорили Тернопіль 

Рівненський «Верес» у Тернополі задовольняється нічиєю.

Гра відбувалась у неділю, 27 жовтня, в рамках 18 туру Чемпіонату України з футболу.

Матч між командами Другої ліги, рівненським «Вересом» і тернопільською «Нивою», завершився з рахунком – 0:0.

Підтримувати рівнян у Тернопіль приїхали вболівальники «Вереса». Деякі фани навіть відзначились – запалили димові шашки на стадіоні. Про це пишуть у пабліку ФК «Верес» Рівне у Фейсбуці.

До слова, у минулому сезоні червоно-чорні двічі вигравали у «Ниви».

Так виглядає турнірна таблиця після гри з тернопільською командою

Наступна гра у «Верес» запланована на суботу, 2 листопада у Млинові.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень