Святкують Різдво за старим церковним календарем: Усик та Ломаченко 7 січня привітали підписників зі святом (ФОТО)

Обидва боксери є парафіянами УПЦ

Чемпіони світу з боксу Олександр Усик та Василь Ломаченко привітали підписників у соцмережах з Різдвом Христовим 7 січня. Нагадаємо українськіи християни, які перейшли на новоюліанський календар, вже відсвяткували подію 25 грудня.

Усик опублікував привітання в сторіс в Instagram, а легковаговик привітав підписників на своїй сторінці. Обидва боксери є парафіянами УПЦ.

«З Різдвом. Христос народився, славимо його», — написав Усик, прикріпивши листівку.

«З Різдвом Христовим! Миру та Добра!» — написав Ломаченко, додавши картинку з привітанням.

До слова, публікація Ломаченка не доступна для перегляду з України. Василь вкотре викликав захоплення серед росіян, підтримавши УПЦ.

Джерело: Telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень