Священики Московського Патріархату прийшли в СБУ Рівненщини на допит (ФОТО)

Напередодні Рівненська єпархія МП повідомляла, що 14 священиків Рівненської і Сарненської єпархій отримали повістки від СБУ в Рівненській області.

Що конкретно інкримінують клірикам - невідомо, йдеться на сайті церкви.

Після допиту священики готові дати прес-конференцію засобам масової інформації.

На місці перебуває кореспондент Радіо Трек. Каже, наразі чекають перших чотирьох священиків, які, ймовірно, вже пройшли допит і готові розповісти про це.

Тож стежте за оновленнями на нашому сайті.   

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: МП
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень